مراسم تاریخ کرمان والدین اطلاعیه اجرای طرح

مراسم: تاریخ کرمان والدین اطلاعیه اجرای طرح ژیمناستیک استعدادیابی ژیمناستیک اجرای طرح

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قرعه مشکل داریم ، کی روش مدیر فدراسیون فوتبال است

مربی اسبق تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: کی‌روش همچنان باید به مدیر بودن خود در فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران ادامه دهد! 

قرعه مشکل داریم ، کی روش مدیر فدراسیون فوتبال است

کی روش مدیر فدراسیون فوتبال است/ قرعه مشکل داریم

عبارات مهم : ایران

مربی اسبق تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: کی روش همچنان باید به مدیر بودن خود در فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران ادامه دهد!

ناصر ابراهیمی در گفتگو با مهر، راجع به قرعه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران درجام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: بدون شک قرعه خیلی مشکل داریم. نمی توانیم منکر توانایی تیم هایی نظیر پرتغال و اسپانیا شویم ولی تنها موضوعی که برایمان باید اهمیت داشته باشد این است که در جام جهانی بازی ساده نداریم. بعد فرقی نمی کند برابر چه تیم هایی قرار می گیریم.

قرعه مشکل داریم ، کی روش مدیر فدراسیون فوتبال است

وی افزود: در بازی های بزرگ است که عیار تیم ملی مشخص می شود. بعد اکنون هم وقتش است تا تیم ملی توانایی های واقعی خود را نشان دهد. بدون شک بازی با اسپانیا و پرتغال خیلی سخت است ولی گرفتن امتیاز از این تیم ها محال نیست.

مربی اسبق تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران راجع به شانس افزایش تیم ملی به دور بعدی مسابقه های جام جهانی تصریح کرد: اگر بتوانیم مراکش را ببریم و برابر پرتغال و اسپانیا به تساوی برسیم شک نکنید به دور بعدی افزایش می کنیم. سرمربی تیم ملی باید برنامه آماده سازی را بازی های تدارکاتی برابر تیم های بزرگ و مطرح دنیا ادامه دهد.

مربی اسبق تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: کی‌روش همچنان باید به مدیر بودن خود در فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران ادامه دهد! 

کی روش در طول مدتی که در کشور عزیزمان ایران حضور داشت، مدیر فدراسیون بود و حالا هم باید در این برهه زمانی حساس، هر چه می خواهد را فراهم کنیم. او مدیر بوده و حالا هم باید تا آخر جام جهانی به ریاست خود ادامه دهد. البته در مدتی که کشور عزیزمان ایران بود بارها از نامناسب بودن سخت افزارهای فوتبال کشور عزیزمان ایران گلایه داشت؛ ولی حالا باید تمام امکانات را تمام و کمال در اختیارش قرار دهیم.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | پرتغال | اسپانیا | جام جهانی | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog