مراسم تاریخ کرمان والدین اطلاعیه اجرای طرح

مراسم: تاریخ کرمان والدین اطلاعیه اجرای طرح ژیمناستیک استعدادیابی ژیمناستیک اجرای طرح

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری شب‌های رمضان سریال‌ها را کِی ببینیم؟

به گزارش فارس، در شب های رمضان سریال ها به ترتیب از شبکه های سه، دو و یک به روی آنتن می روند. نخستین سریال «رهایم نکن» به کارگردانی «محمدمهدی عسگرپور» است

شب‌های رمضان سریال‌ها را کِی ببینیم؟

شب های رمضان سریال ها را کِی ببینیم؟

عبارات مهم : سریال

در رمضان امسال ۳ مجموعه تلویزیونی تازه از تلویزیون پخش می شود.

به گزارش فارس، در شب های رمضان سریال ها به ترتیب از شبکه های سه، دو و یک به روی آنتن می روند.

اولین سریال «رهایم نکن» به کارگردانی «محمدمهدی عسگرپور» است که در شب های رمضان به روی آنتن می رود. مخاطبان این اثر را حدود ۳۰ دقیقه بعد از اذان مغرب می توانند مشاهده کنند.

محمدمهدی عسگرپور در تازه ترین همکاری خود با رسانه ملی، مجموعه «رهایم نکن» با نام قبلی «دستت را به من بده» را از مرداد 96 جلوی دوربین برده است که هنوز تصویربرداری آن در شهر لاهیجان ادامه دارد.

شب‌های رمضان سریال‌ها را کِی ببینیم؟

در این سریال پرلوکیشن و پربازیگر، امین تارخ شخصیت محوری را ایفا می کند و فریبا متخصص، محمدرضا هدایتی، مریم بوبانی، مارال فرجاد، نیما شعبان نژاد، دنیا مدنی، بابک بهشاد، علی استادی، معصومه قاسمی پور، شیرین آقاکاشی، رحمان باقریان، کاظم هژیر آزاد و حسین ملکی به ایفای نقش می پردازند.

«رهایم نکن» نیز یک درام اجتماعی است که در 37 قسمت آماده می شود.

دومین سریال «بچه مهندس» نام دارد که در ایام رمضان هر شب ساعت ۲۱:۳۰ روانه آنتن شبکه دو خواهد شد. سریال «بچه مهندس» در 60 قسمت و سه فاز به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی ساخته می شود. فاز اول آن در ماه رمضان روی آنتن می رود و پخش آن بعد از رمضان نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

به گزارش فارس، در شب های رمضان سریال ها به ترتیب از شبکه های سه، دو و یک به روی آنتن می روند. نخستین سریال «رهایم نکن» به کارگردانی «محمدمهدی عسگرپور» است

قصه این سریال در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیت مهم مطرح می شود و زندگی پسری را تصویر می کند که در کودکی رها شده است و در پرورشگاه بزرگ می شود. بهناز جعفری، محمد کاسبی، ساناز سعیدی، بهاره رهنما، برزو ارجمند، اندیشه فولادوند، مریم خدارحمی، نفیسه روشن، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی فر، سلمان فرخنده، فرزین محدث و سیاوش چراغی پور در این سریال ایفای نقش کرده اند.

سومین سریال مجموعه تلویزیونی «سرّ دلبران» به کارگردانی محمدحسین لطیفی هست. این اثر هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک پخش می شود.

«سر دلبران» سریال تازه محمدحسین لطیفی است که در همکاری با شرکت هنری- رسانه ای اوج و به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی سال گذشته بطور کامل در شهر یزد جلوی دوربین رفته است.

«سرّ دلبران» ابتدا قرار بود در ماه مبارک رمضان سال ۹۶ به روی آنتن برود، ولی این اتفاق نیفتاد و به رمضان امسال کشیده شد.

در این درام عاطفی، برزو ارجمند در قامت یک روحانی نقش اول را ایفا می کند و محمد کاسبی، فرهاد قائمیان، اسماعیل محرابی، متین ستوده، جعفر دهقان، کامران تفتی، جهانبخش سلطانی، شهین تسلیمی، شهرام عبدلی، رابعه مدنی و بهاره افشار دیگر بازیگران این سریال هستند.

شب‌های رمضان سریال‌ها را کِی ببینیم؟

واژه های کلیدی: سریال | مجموعه | دوربین | رسانه ای | رسانه ملی | ماه رمضان | کارگردانی | برزو ارجمند

شب‌های رمضان سریال‌ها را کِی ببینیم؟

شب‌های رمضان سریال‌ها را کِی ببینیم؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog