مراسم تاریخ کرمان والدین اطلاعیه اجرای طرح

مراسم: تاریخ کرمان والدین اطلاعیه اجرای طرح ژیمناستیک استعدادیابی ژیمناستیک اجرای طرح

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی روحانی شعارها و وعده‌هایش را فراموش نکرده است/ اصلاح‌طلبان تا وقت پایبندی روحا

محمد عطریانفر، عضو حزب عاملان سازندگی گفت: باور ما این است که آقای روحانی در حد بضاعت و توان خود نسبت به مردم وفادار بوده و جهت تحقق وعده ها و گفتمان های انتخاب

روحانی شعارها و وعده‌هایش را فراموش نکرده است/ اصلاح‌طلبان تا وقت پایبندی روحا

عطریانفر: روحانی شعارها و وعده هایش را فراموش نکرده است/ اصلاح طلبان تا وقت پایبندی روحانی به قول خود به مردم، از او حمایت می کنند

عبارات مهم : اصلاح طلب

محمد عطریانفر، عضو حزب عاملان سازندگی گفت: باور ما این است که آقای روحانی در حد بضاعت و توان خود نسبت به مردم وفادار بوده و جهت تحقق وعده ها و گفتمان های انتخاباتی اش تلاش می کند. ایشان به بخشی از وعده ها را محقق کرده و در تحقق بعضی هم توفیق نیافته است ولی این عدم توفیق ناشی از عدم اراده ایشان نیست.

محمد عطریانفر، عضو حزب عاملان سازندگی در گفت وگو با اعتمادآنلاین با تاکید بر اینکه «روحانی شعارها و وعده هایی را که داده فراموش نکرده است» گفت: «با شناختی که از آقای روحانی دارم ایشان هیچگاه وعده های خود را فراموش نمی کنند ولی معمولا روسای جمهوری ظرفیت محدودی دارند. توجه وجود اینکه مدیر جمهوری دومین شخصیت ملی بعد از رهبری است ولی اگر دستگاه ها و نهادها با او همراهی نکنند طبیعی است که در تحقق بعضی برنامه ها و شعارهایش موفق نباشد.»

روحانی شعارها و وعده‌هایش را فراموش نکرده است/ اصلاح‌طلبان تا وقت پایبندی روحا

او اضافه کرد: «باور ما این است که آقای روحانی در حد بضاعت و توان خود نسبت به مردم وفادار بوده و جهت تحقق وعده ها و گفتمان های انتخاباتی اش تلاش می کند. ایشان به بخشی از وعده ها را محقق کرده و در تحقق بعضی هم توفیق نیافته است ولی این عدم توفیق ناشی از عدم اراده ایشان نیست بلکه ناشی از محدودیت های کلی است که بخشی از آن مربوط محدودیت های داخلی است و بخشی محدودیت های بین المللی.»

این فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر اینکه «اصلاح طلبان تا زمانی که روحانی همچنان بر قول و وفاداری خود به مردم پایبند باشند از ایشان حمایت خواهند کرد» گفت: «تا این لحظه اصلاح طلبان این مساله را استنباط کردند که آقای روحانی به وعده هایی که به مردم دادند پایبند هستند. باور ما این است که آقای روحانی تا آخر دوره ریاست جمهوری روی اصول خود بایستد و در برابر اصلاح طلبان نیز تا آخر حامی ایشان خواهند بود.»

محمد عطریانفر، عضو حزب عاملان سازندگی گفت: باور ما این است که آقای روحانی در حد بضاعت و توان خود نسبت به مردم وفادار بوده و جهت تحقق وعده ها و گفتمان های انتخاب

عطریانفر در پاسخ به این پرسش که آیا کسانی که روزگاری شعار عبور از خاتمی را مطرح می کردند امروز سفت و سخت بر حمایت از روحانی تاکید دارند گفت: «یک اتفاق بسیار راحت روی داده هست. دوستانی که آن وقت شعار افراطی می دادند به خطای خود پی برده و فهمیده اند با شعارهای تند و افراطی مساله ای حل نمی شود؛ آیا که سیاست ورزی یک امر تدریجی و نسبی است.»

او اضافه کرد: «ما باید نسبت به شرایط عمومی کشور و مجموعه پرسشها در کنار هم دولت را قضاوت کنیم و تصمیم بگیریم. بعضی عزیزانی که در آن دوره شعار عبور از خاتمی می دادند اگر امروز از روحانی حمایت می کنند به این علت است که رشد سیاسی یافتند. تصمیم امروز آنان درست است و اقدام گذشته ارزش محل اشکال دارد.»

عطریانفر همچنین با تاکید بر اینکه حیات و بقای اصلاح طلبی به حمایت از روحانی بستگی ندارد گفت: «حیات و بقای اصلاح طلبان به جنبه های ذاتی و درونی آنان بستگی دارد .آقای روحانی خودش از ظرفیت اصلاح طلبان برخوردار و حامی آنان بوده هست. کسانی که حیات و بقای اصلاح طلبان را در حمایت از روحانی تعریف می کنند در جهت ایجاد شکاف در دورن اصلاح طلبان و جریان اعتدالی این پرسشها را مطرح می کنند تا ذهن رقبای خود را بهم بریزند.»

روحانی شعارها و وعده‌هایش را فراموش نکرده است/ اصلاح‌طلبان تا وقت پایبندی روحا

اعتمادآنلاین

واژه های کلیدی: اصلاح طلب | اصلاح طلبان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog