مراسم تاریخ کرمان والدین اطلاعیه اجرای طرح

مراسم: تاریخ کرمان والدین اطلاعیه اجرای طرح ژیمناستیک استعدادیابی ژیمناستیک اجرای طرح

گت بلاگز اخبار بین الملل وکیل ترامپ به ۱۰۰ زن حق السکوت داده است / بانون

استراتژیست سابق کاخ سفید اعلام کرد که وکیل ترامپ به ۱۰۰ زن جهت افشا نکردن روابط نامشروع با آنها حق السکوت پرداخت کرده هست. .

وکیل ترامپ به ۱۰۰ زن حق السکوت داده است / بانون

بانون: وکیل ترامپ به ۱۰۰ زن حق السکوت داده است

عبارات مهم : آمریکا

استراتژیست سابق کاخ سفید اعلام کرد که وکیل ترامپ به ۱۰۰ زن جهت افشا نکردن روابط نامشروع با آنها حق السکوت پرداخت کرده هست. .

به گزارش مهر، در حالی که «دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا و کاخ سفید ماجرای پرداخت حق السکوت به «استفانی کلیفورد» بازیگر فیلم های مستهجن را تکذیب کرده اند ولی دیلی میل به نقل از «استیو بانون» استراتژیست سابق کاخ سفید اعلام کرده که وکیل دونالد ترامپ به ۱۰۰ زن حق السکوت داده تا آنها ماجرای روابط نامشروع خود با ترامپ را افشا نکنند.

روز جمعه روزنامه وال استریت ژورنال خبر داده بود که وکیل ترامپ به استفانی کلیفورد ۱۳۰ هزار دلار حق السکوت داده تا ماجرای روابط خود با ترامپ را افشا نکند ولی «مایکل کوهن» وکیل مدیر جمهوری آمریکا خبر دادن حق السکوت به هنرپیشه فیلم های مستهجن را تکذیب کرد.

مایکل کوهن در شبکه فاکس نیوز گفت: این گونه شایعات از سال ۲۰۱۱ به این سو به کرات مطرح شده است است ولی مدیر جمهوری ترامپ بار دیگر چنین شایعاتی را به شدت تکذیب می کند.

این اوضاع در حالی است که پیش از این ۱۳ زن با متهم کردن ترامپ به فساد اخلاقی از وی شکایت کرده بودند ولی هر یک از این شکایت ها به گونه ای مختومه شده است است.

استفانی کلیفورد در جمع های شخصی مدعی شده است است که بعد از دیدار با دونالد ترامپ در ماه ژوئیه سال ۲۰۰۶ با او رابطه داشته هست. این در حالی است که مدیر جمهوری کنونی آمریکا در سال ۲۰۰۵ با ملانیا، همسر سوم و کنونی اش ازدواج کرده بود.

در جریان کارزار انتخاباتی سال ۲۰۱۶ چند مورد اتهام در زمینه واکنش‌ها نامناسب با زنان علیه دونالد ترامپ مطرح شده است بود.

وکیل ترامپ به ۱۰۰ زن حق السکوت داده است / بانون

واژه های کلیدی: آمریکا | دونالد ترامپ | روابط نامشروع | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog